Centrul de Informare si Consiliere HIV/SIDA Noi si Ceilalti Bucuresti
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Interesant !!!

2 participan?i

In jos

Interesant !!! Empty Interesant !!!

Mesaj  Admin Sam Mar 08, 2008 10:26 pm



Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Iun 08, 2008 2:11 pm, editata de 1 ori (Motiv : defectiune youtube.com)
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 67
Data de înscriere : 08/02/2008
Localizare : Bucuresti

https://noisiceilalti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Interesant !!! Empty filmulet

Mesaj  Admin Sam Mar 08, 2008 10:31 pm

Prea Tareee !!!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 67
Data de înscriere : 08/02/2008
Localizare : Bucuresti

https://noisiceilalti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Interesant !!! Empty Re: Interesant !!!

Mesaj  Kmytza11 Mar Mar 11, 2008 10:33 pm

cat de misto a putut sa fie videoclipul:X
desi nu l-am inteles pe deplin..de fapt nu intelegeam exact de ce tipa renunta la toti...okey am prins ca a exagerat cu prezul pe cap..dar ce treaba are faptul ca avea ala putza mica Very Happy =)) Twisted Evil sau dupa aia negrul acela foarte mare=)))


o datea dintr-o extrema in alta.si nu era multumita de niciuna dar...?Scz nu prea am inteles vid-ul asta:D
Kmytza11
Kmytza11

Mesaje : 20
Data de înscriere : 10/03/2008
Varsta : 35

Sus In jos

Interesant !!! Empty Re: Interesant !!!

Mesaj  Admin Mar Mar 11, 2008 10:40 pm

Pai cred ca a vrut sa specifice difersitatea relatiilor sexuale pe care le poate avea un tanar, situatiile de care se loveste. Este bine ca in fiecare secventa este prezentat prezervativul, ceea ce este foarte important !

Hai sa rezum eu in 2-3 cuvinte povestea clip-ului !
Este vorba despre o fata, inca de la varsta copilariei, fata care este infectata cu virusul HIV. Este prezentata in mai multe situatii in care ea este marginalizata si exclusa de copiii de varsta ei. Cu timpul ea se mareste, isi schimba formele si atrage partea masculina. Ea tot timpul are in minte sa se protejeze, sa aiba o relatie cat mai ok, sigura, bazata pe incredere, iubire, sex, siguranta, etc. Pana a ajunge la aceasta performanta, ea are de aface cu mai multe situatii ( diverse ) - pana la urma gaseste adevarata pereche si ai vazut si u finalul !

Sper ca m-am facut inteles Very Happy

Yo
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 67
Data de înscriere : 08/02/2008
Localizare : Bucuresti

https://noisiceilalti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Interesant !!! Empty Re: Interesant !!!

Mesaj  Kmytza11 Mier Mar 12, 2008 9:28 am

aaaaaa fata era infectata...Very Happy Scuze dar nu mmi-am dat seama de asta..crezand ca, copii o resping pentru ca fata..Very Happy ca neah...ea se duce sa se joace numai in grupul baietilor..oricum acum am inteles cum sta treaba..merci frumos Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Kmytza11
Kmytza11

Mesaje : 20
Data de înscriere : 10/03/2008
Varsta : 35

Sus In jos

Interesant !!! Empty Re: Interesant !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum